biggysearch ♥ LB status

LIVE RESIN

No longer listed on LittleBiggy. This concentrate from TheAlchemist420 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Concentrate
WeightVarietyGBPUSD£/g
1gblockberry (1g) (sugar)£22.26$30.00£22.26/g
1gsugar baby (1g) (crumble)£23.00$31.00£23.00/g
1gpermanent marker (1g) (sugar)£23.00$31.00£23.00/g
1gla kush cake (1g) (sugar)£23.00$31.00£23.00/g
2gsugar baby (2g) (crumble)£40.81$55.00£20.41/g
2gpermanent marker (2g) (sugar)£40.81$55.00£20.41/g
2gblockberry (2g) (sugar)£42.29$57.00£21.14/g
3gblockberry (3g) (sugar)£59.36$80.00£19.79/g
10gpermanent marker(10g) (sugar)£178$240.00£17.81/g
25gblockberry (25g) (sugar)£371$500.00£14.84/g
Listing description

The Alchemist is proud to present our range of live resin concentrates for larger amounts please message us

Live concentrate on LittleBiggy now

See all