biggysearch ♥ LB status

COOKIE DAWG

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 gram £22.67 $30.00 £6.48/g
7g 7 gram £41.56 $55.00 £5.94/g
14g 14 gram £79.34 $105.00 £5.67/g
28g 28 gram £151 $200.00 £5.40/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£5.40/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (17% cheaper).

Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

Cookie Dawg (UK) Fresh Batch! 9/7/2026 Cookie Dawg is a combination of GSC and Chemdog. Cookie Dawg is an indica-dominant strain that's high in THC, producing intense relaxation.