
GELATO 47
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £20.78 | $27.50 | £5.94/g |
| 7g | 7 gram | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 gram | £68.00 | $90.00 | £4.86/g |
| 28g | 28 gram | £132 | $175.00 | £4.72/g |
Price history
Tracked since 19 Sep 2026 (checked hourly, logged on change): 3 price changes recorded across 4 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £20.78 | £18.89 | £20.78 | 19 Sep 2026 | 1 (last 19 Sep 2026) |
| 7g | 7 gram | £37.78 | £34.00 | £37.78 | 19 Sep 2026 | 1 (last 19 Sep 2026) |
| 14g | 14 gram | £68.00 | £64.23 | £68.00 | 19 Sep 2026 | 1 (last 19 Sep 2026) |
| 28g | 28 gram | £132 | £132 | £132 | 19 Sep 2026 | 0 |
How this compares
£4.72/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (27% cheaper).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Gelato 47 Gelato 47 is a hybrid marijuana strain that is made by crossing Sunset Sherbet with Thin Mint Girl Scout Cookies.



