biggysearch β™₯ LB status

RAMBO Rainbow Sherbert 11 (RS11) Skunk πŸ’πŸ«πŸ­

No longer listed on LittleBiggy. This flower from rambouk2uk has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-15 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
πŸ‡¬πŸ‡§ Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSDΒ£/g
2g2 g rs11 budΒ£14.19$19.15Β£7.09/g
3.5g3.5 g rs11 budΒ£23.65$31.91Β£6.76/g
7g7 g rs11 budΒ£44.93$60.63Β£6.42/g
14g14 g rs11 budΒ£83.44$112.61Β£5.96/g
28g28 g rs11 budΒ£148$199.23Β£5.27/g
56g56 g rs11 budΒ£276$372.40Β£4.93/g
125g125 g rs11 budΒ£554$748.13Β£4.43/g
Listing description

Please help support us by using this link to buy: https://littlebiggy.org/link/uuEnYE Howdy Troops 🫑 This is a premium strain that is an indica dominant hybrid, with a sweet, fruity flavour and effects that can be calming and uplifting. …

Live flower on LittleBiggy now

See all