
🇺🇸 TOPSHELF Chery Mochi
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £45.34 | $60.00 | £12.95/g |
| 7g | 7 g | £75.56 | $100.00 | £10.79/g |
| 14g | 14 g | £136 | $180.00 | £9.71/g |
| 28g | 28 g | £242 | $320.00 | £8.64/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£8.64/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (33% dearer).
Seller: Greenmangb has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 100+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Topshelf 🇺🇸 extremely sweet and gassy notes light fluffy nugs covered in frost you won’t be disappointed in the quality 👍



