
TOP SHELF WEEKLY
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g space cakez | £28.34 | $37.50 | £8.10/g |
| 3.5g | 3.5 g harriboz | £28.34 | $37.50 | £8.10/g |
| 7g | 7 g space cakez | £51.00 | $67.50 | £7.29/g |
| 7g | 7 g harriboz | £51.00 | $67.50 | £7.29/g |
| 14g | 14 g space cakez | £92.56 | $122.50 | £6.61/g |
| 14g | 14 g harriboz | £92.56 | $122.50 | £6.61/g |
| 28g | 28 g space cakez | £178 | $235.00 | £6.34/g |
| 28g | 28 g harriboz | £178 | $235.00 | £6.34/g |
Price history
Tracked since 17 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.34/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
TOP SHELF WEEKLY HAS RETURNED! SPACE CAKEZ HARRIBOZ DUE TO THE OVERWHELMING POPULARITY OF OUR DEAL OF THEE WEEK LISTING WE ARE NOW INTRODUCING 'TOP SHELF WEEKLY' . THIS WILL CONSIST OF OUR TOP SHELF STRAINS AT SUPER PRICES, ONCE THEY'RE …



