biggysearch ♥ LB status

PERMANENT MARKER 🇹🇭

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Wizard_th has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-21 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
10g10 g permanent marker£51.35$65.00£5.13/g
15g15 g permanent marker£79.00$100.00£5.27/g
25g25 g permanent marker£126$160.00£5.06/g
50g50 g permanent marker£253$320.00£5.06/g
1kg1 kg£7,575$9,589.00£7.58/g
Listing description

Permanent marker tops t🇹🇭 SENT NDD BACK IN STOCK. IN HAND ✋️ 🚨 IMPORTANT NOTICE FOR BUYERS: To ensure a faster payout turnaround, please make sure you check out through the designated link. • Without the link: 16 days holding per…

Live flower on LittleBiggy now

See all