biggysearch ♥ LB status

Blue Zushi

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Eddys Hashbar has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-13 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g blue zushi£43.45$55.00£12.41/g
7g7 g blue zushi£79.00$100.00£11.29/g
14g14 g blue zushi£154$195.00£11.00/g
Listing description

Top grade loose , Blue Zushi is an indica-dominant hybridcannabis strain made by crossing Zkittlez and Kush Mints. The effects of Blue Zushi are believed to be euphoric and relaxing. Medical marijuana patients say they buy Blue Zushi for st…

Live flower on LittleBiggy now

See all