biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Death Star

No longer listed on LittleBiggy. This flower from ShineyBudsUK has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-07 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 grams£27.65$35.00£13.82/g
3.5g3.5 grams£43.45$55.00£12.41/g
7g7 grams£79.00$100.00£11.29/g
14g14 grams£150$190.00£10.72/g
28g28 grams£292$370.00£10.44/g
Listing description

Death Star is a cross between Sensi Star and Sour Diesel which is most commonly known as an indica dominant. Death Star possesses the best attributes of both its parents. Its name is assumed to be linked with Star Wars movies. It has the in…

Live flower on LittleBiggy now

See all