biggysearch ♥ LB status

Caviar Kings Zkittlez 120u

No longer listed on LittleBiggy. This hash from dr green thumb has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-13 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g free special next day delivery£59.25$75.00£16.93/g
5g5 g free special next day delivery£71.10$90.00£14.22/g
7g7 g free special next day delivery£86.90$110.00£12.41/g
10g10 g free special next day delivery£118$150.00£11.85/g
14g14 g free special next day delivery£150$190.00£10.72/g
20g20 g free special next day delivery£221$280.00£11.06/g
28g28 g free special next day delivery£284$360.00£10.16/g
Listing description

We have landed some Caviar Kings Zkittlez 🍬 120u hash for our pals on little biggy

Live hash on LittleBiggy now

See all