
Mimosa X Orange Punch
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 7g | 7 g | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 28g | 28 g | £166 | $220.00 | £5.94/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.94/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (9% cheaper).
Seller: Cannabis Cannibals has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 2,000+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gMore Mimosa X Orange Punch listings →
Listing description
Mimosa x Orange Punch Strain by Barneys Farm THC: 30% A sativa-dominant hybrid resulting from the cross of Mimosa Evo and Orange Punch. It presents a citrusy orange profile with sweet undertones. This strain provides energizing and uplifti…



