biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Voodoo WIZARD TREES

No longer listed on LittleBiggy. This flower from ShineyBudsUK has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-19 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 grams£33.67$45.00£16.84/g
3.5g3.5 grams£56.11$75.00£16.03/g
7g7 grams£101$135.00£14.43/g
14g14 grams£191$255.00£13.63/g
28g28 grams£374$500.00£13.36/g
Listing description

These do not come with packs, these are loose. The pics are 1lb packs that I get them in! Loose Branded Wizard Trees! 🇺🇸 Voodoo Best batch of voodoo iv ever smoke by miles! Voodoo mixes two of our top in-house strains, Wizzy & Bla…

Live flower on LittleBiggy now

See all