
PROJECT FANTA
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £20.78 | $27.50 | £5.94/g |
| 7g | 7 gram | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 gram | £71.78 | $95.00 | £5.13/g |
| 28g | 28 gram | £140 | $185.00 | £4.99/g |
Price history
Tracked since 19 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.99/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (23% cheaper).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Project Fanta Project Fanta is a combination of the genetics of Project 4516, Gary Payton, and Grapricot Pie f1 (Grape Fanta).



