biggysearch ♥ LB status

JEALOUSY

No longer listed on LittleBiggy. This flower from BUDDHAS BEST has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-29 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g jealousy£21.73$27.50£6.21/g
7g7 g jealousy£41.48$52.50£5.93/g
14g14 g jealousy£75.05$95.00£5.36/g
28g28 g jealousy£142$180.00£5.08/g
Listing description

JEALOUSY - DESCRIPTION COMING SOON...

Live flower on LittleBiggy now

See all