
π¬π§ Zoap
π¬π§ Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | Β£/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | Β£26.16 | $35.00 | Β£13.08/g |
| 3.5g | 3.5 grams | Β£37.37 | $50.00 | Β£10.68/g |
| 7g | 7 grams | Β£71.00 | $95.00 | Β£10.14/g |
| 14g | 14 grams | Β£105 | $140.00 | Β£7.47/g |
| 28g | 28 grams | Β£187 | $250.00 | Β£6.67/g |
Listing description
π¬π§ Zoap Zoap is an evenly balanced hybrid strain (50% indica/50% sativa) created through crossing the potent Pink Guava #16 X Rainbow Sherbet strains. If youre on the hunt for a high-powered and well-balanced hybrid, Zoap is the perfect β¦





