biggysearch ♥ LB status

BanOreoz#3

No longer listed on LittleBiggy. This flower from northcollective249 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-08 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇩🇪 Shipped from Germany Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
5g5 grams£35.55$45.00£7.11/g
10g10 grams£63.20$80.00£6.32/g
15g15 grams£94.80$120.00£6.32/g
20g20 grams£115$145.00£5.73/g
30g30 grams£182$230.00£6.06/g
40g40 grams£221$280.00£5.53/g
50g50 grams£269$340.00£5.37/g
75g75 grams£383$485.00£5.11/g
100g100 grams£498$630.00£4.98/g
Listing description

𝐏𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐜𝐨𝐧𝐬𝐢𝐝𝐞𝐫 𝐬𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭𝐢𝐧𝐠 𝐨𝐮𝐫 𝐬𝐭𝐨𝐫𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐦𝐚𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐩𝐮𝐫𝐜𝐡𝐚𝐬𝐞 𝐭𝐡𝐫𝐨𝐮𝐠𝐡 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐥𝐢𝐧𝐤: https://littlebiggy.net/link/Xj0mVe BanOreoz #3 by Honey Sticks Cuts, grown locally from c…

Live flower on LittleBiggy now

See all