
Extract Special Offers
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £19.65 | $26.00 | £19.65/g |
| 2g | 2 g | £36.27 | $48.00 | £18.14/g |
| 3.5g | 3.5 g | £56.67 | $75.00 | £16.19/g |
| 7g | 7 g mix & match | £102 | $135.00 | £14.57/g |
| 14g | 14 g mix & match | £185 | $245.00 | £13.22/g |
| 28g | 28 g mix & match | £336 | $445.00 | £12.01/g |
| 56g | 56 g mix & match | £631 | $835.00 | £11.27/g |
| 112g | 112 g mix & match | £1,099 | $1,455.00 | £9.82/g |
| 224g | 224 g mix & match | £2,085 | $2,760.00 | £9.31/g |
| 448g | 448 g mix & match | £3,948 | $5,225.00 | £8.81/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£8.81/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (36% dearer).
Seller: dr.distillate has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 10,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Top quality extract/concentrate. Unbeatable for the price. Strains available: Pink Runtz (sugar) MIX & MATCH 7G+: 7g+ orders can mix & match any strain/any type of extracts that we have on our store. Has to be in multiples of 3.5g…



