
Morrocan Triple Filtered Hash - DOPE Stamp
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £9.07 | $12.00 | £9.07/g |
| 3.5g | 3.5 g | £32.11 | $42.50 | £9.17/g |
| 7g | 7 g | £62.34 | $82.50 | £8.91/g |
| 14g | 14 g | £121 | $160.00 | £8.64/g |
| 28g | 28 g | £234 | $310.00 | £8.37/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£8.37/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (57% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Golden resin richness layered with spiced earth, soft floral sweetness, and the refined, full-spectrum smoothness of traditional Moroccan craftsmanship elevated through modern filtration. Moroccan Triple Filtered Hash is a premium hashish …



