
Shatter
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g king louie shatter | £18.89 | $25.00 | £18.89/g |
| 1g | 1 g ice cream cake | £26.45 | $35.00 | £26.45/g |
| 1g | 1 g animal cookies | £26.45 | $35.00 | £26.45/g |
| 2g | 2 g ice cream cake shatter | £49.11 | $65.00 | £24.55/g |
| 2g | 2 g animal cookies | £49.11 | $65.00 | £24.55/g |
| 3.5g | 3.5 g ice cream cake shatter | £75.56 | $100.00 | £21.59/g |
| 3.5g | 3.5 g animal cookies | £75.56 | $100.00 | £21.59/g |
| 7g | 7 g ice cream cake shatter | £113 | $150.00 | £16.19/g |
| 7g | 7 g animal cookies | £113 | $150.00 | £16.19/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£16.19/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (17% cheaper).
Seller: The Pontiff of Piff has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 4,000+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Available Shatters: - Animal Cookies - Ice Cream Cake



