
Grape God *Free Shipping*
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £9.07 | $12.00 | £9.07/g |
| 3.5g | 3.5 g | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g | £51.00 | $67.50 | £7.29/g |
| 14g | 14 g | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g | £189 | $250.00 | £6.75/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% dearer).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Deep grape richness layered with sugary candy sweetness and a smooth, euphoric body-led finish. Grape God is a flavor-forward hybrid cannabis cultivar celebrated for its bold grape terpene profile and balanced, calming effects. Built aroun…



