biggysearch ♥ LB status

Georgia Pie

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER Hybrid – 60% Indica / 40% Sativa | THC: 22% The flavor is sweet and indulgent, featuring fruity berry notes layered with hints of ripe cherry and nutty dough. The aroma mirrors this profile with added earthy herbal underton…

Live flower on LittleBiggy now

See all