
DAILY DOSE
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g detroit runts | £20.78 | $27.50 | £5.94/g |
| 3.5g | 3.5 g blue zlyrup | £21.16 | $28.00 | £6.05/g |
| 3.5g | 3.5 g bacio gelato | £21.16 | $28.00 | £6.05/g |
| 7g | 7 g detroit runts | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 7g | 7 g blue zlyrup | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 7g | 7 g bacio gelato | £37.78 | $50.00 | £5.40/g |
| 14g | 14 g detroit runts | £71.78 | $95.00 | £5.13/g |
| 14g | 14 g blue zlyrup | £73.67 | $97.50 | £5.26/g |
| 14g | 14 g bacio gelato | £73.67 | $97.50 | £5.26/g |
| 28g | 28 g detroit runts | £136 | $180.00 | £4.86/g |
| 28g | 28 g bacio gelato | £140 | $185.00 | £4.99/g |
| 28g | 28 g blue zlyrup | £140 | $185.00 | £4.99/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.86/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (25% cheaper).
Seller: BUDDHAS BEST has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 1,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
ZKITTLES PIE BLUE ZLYRUP CHERRY PIE Your Daily Dose of clean and tasty meds at unbeatable prices. If we can't offer something that's great quality for the price this listing will not be live on our store Peace



