biggysearch ♥ LB status

Frozen Hash

No longer listed on LittleBiggy. This hash from The Pontiff of Piff has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-24 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g lampioni£64.13$85.00£18.32/g
3.5g3.5 g orange sherbet£64.13$85.00£18.32/g
7g7 g orange sherbet£113$150.00£16.17/g
7g7 g lampioni£113$150.00£16.17/g
7g7 g 3.5 of each£117$155.00£16.71/g
Listing description

2 strains; - Lampioni (Cherry AK x Acai Cake) - Orange Sherbet (California Orange x Sunset Sherbet)

Live hash on LittleBiggy now

See all