biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Super Runtz

No longer listed on LittleBiggy. This flower from ShineyBudsUK has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-23 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 grams£27.65$35.00£13.82/g
3.5g3.5 grams£43.45$55.00£12.41/g
7g7 grams£79.00$100.00£11.29/g
28g28 grams£292$370.00£10.44/g
each14 gras£150$190.00size unclear
Listing description

Super Runtz is a potent, evenly balanced hybrid cannabis strain created by crossing Super Lemon Cherry Gelato and Runtz. Originally bred by CRONJA, it features high THC levels (averaging 20% to over 30%), a sweet candy-and-citrus flavor pro…

Live flower on LittleBiggy now

See all