
🇺🇸 British Delight WIZARD TREES
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | £34.00 | $45.00 | £17.00/g |
| 3.5g | 3.5 grams | £56.67 | $75.00 | £16.19/g |
| 7g | 7 grams | £102 | $135.00 | £14.57/g |
| 28g | 28 grams | £378 | $500.00 | £13.49/g |
| each | 14 grans | £193 | $255.00 | size unclear |
Price history
Tracked since 19 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£13.49/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (108% dearer).
Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
These do not come with packs, these are loose. The pics are 1lb packs that I get them in! Loose Branded Wizard Trees! 🇺🇸 British Delight Biscotti heads, this one’s for you. British Delight brings back that classic doughy gas from the C…



